Smiley (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: File
th: ไฟล์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Import
th: นำเข้า

en: View
th: ดู

en: Picture
th: รูปภาพ

en: Content authoring
th: การเขียนเนื้อหา
