Smiley (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Enabled
ur: فعال

en: File
ur: فائل

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Import
ur: درآمد کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں
