Smiley (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Delete
vi: Xóa

en: Description
vi: Mô tả

en: Enabled
vi: Bật

en: File
vi: Tập tin

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Import
vi: Nhập vào

en: View
vi: Xem

en: Picture
vi: Hình ảnh

en: Smiley
vi: Hình cười

en: Content authoring
vi: Biên soạn nội dung
