Smiley (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: File
az: Fayl

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Import
az: İmport

en: View
az: Görünüş

en: Picture
az: Şəkil
