Smiley (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: File
hy: Ֆայլ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Import
hy: Ներմուծել

en: View
hy: Դիտել

en: Picture
hy: նկար
