Clickatell for SMS Framework (7.x-1.1-beta1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Password
de: Passwort

en: Country
de: Land

en: User
de: Benutzer

en: API ID
de: API-ID

en: Current balance
de: Aktuelles Guthaben

en: An error occured during the HTTP request: @error
de: Während der HTTP-Anfrage ist ein Fehler aufgetreten: @error

en: Default Sender (from)
de: Standardabsender (von)
