Clickatell for SMS Framework (7.x-1.1-beta1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Password
ru: Пароль

en: Country
ru: Страна

en: User
ru: Пользователь

en: Current balance
ru: Текущий баланс

en: Use SSL Encyption
ru: Использовать шифрование SSL

en: Drupal's built-in HTTP client only supports SSL on PHP 4.3 compiled with OpenSSL.
ru: Встроенный клиент Drupal поддерживает только SSL в PHP 4.3, скомпилированный с OpenSSL.

en: The username of your Clickatell account.
ru: Имя пользователя вашей учётной записи Clickatell.

en: The current password on your Clickatell account.
ru: Текущий пароль вашей учётной записи Clickatell.

en: A Clickatell gateway error occured: @error.
ru: Произошла ошибка шлюза Clickatell: @error.

en: An error occured during the HTTP request: @error
ru: Во время запроса HTTP произошла ошибка: @error

en: Clickatell session ID refreshed: %sid
ru: ID сессии Clickatell обновился: %sid

en: Allows the SMS Framework to use Clickatell as a gateway.
ru: Позволяет SMS Framework использовать шлюз Clickatell.
