sms_framework (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
