sms_framework (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: more
ar: المزيد

en: Enable
ar: تفعيل

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء

en: Apply
ar: تطبيق

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
