sms_framework (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: more
ast: más

en: Enable
ast: Activar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Password
ast: Clave

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Created
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Date created
ast: Data de creación
