sms_framework (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: more
be: болей

en: Enable
be: Уключыць

en: Reset
be: Скінуць

en: Password
be: Пароль

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Page
be: Старонка

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Expired
be: Выбег тэрмін

en: Date created
be: Дата стварэння

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »
