sms_framework (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: more
bg: още

en: Enable
bg: Активирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Password
bg: Парола

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Expired
bg: Изтекли

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »
