sms_framework (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »
