sms_framework (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: more
bs: još

en: Enable
bs: Omogući

en: Password
bs: Lozinka

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Created
bs: Kreiran

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »
