sms_framework (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: more
ca: més

en: Enable
ca: Habilita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Password
ca: Contrasenya

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Created
ca: Creat

en: Page
ca: Pàgina

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Expired
ca: Caducat

en: Date created
ca: Data creada

en: Apply
ca: Aplica

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Date updated
ca: Data actualitzada

en: Master
ca: Mestre
