sms_framework (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Type
cy: Math

en: Cancel
cy: Diddymu

en: more
cy: mwy

en: Enable
cy: Galluogi

en: Reset
cy: Ailosod

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Page
cy: Tudalen

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: Date created
cy: Dyddiad crëwyd

en: Apply
cy: Ceisio

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
