sms_framework (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: more
da: mere

en: Enable
da: Aktivér

en: Reset
da: Gendan

en: Password
da: Adgangskode

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Created
da: Oprettet

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Expired
da: Udløbet

en: Date created
da: Dato oprettet

en: Apply
da: Udfør

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Date updated
da: Opdateringsdato

en: Asc
da: Stigende
