sms_framework (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: more
el: περισσότερα

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Page
el: Σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Date created
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Date updated
el: Ημερομηνία ενημέρωσης

en: Asc
el: Αύξ
