sms_framework (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: more
fi: lisää

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Reset
fi: Palauta

en: Password
fi: Salasana

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Created
fi: Luotu

en: Page
fi: Sivu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Expired
fi: Vanhentunut

en: Date created
fi: Luontipäivämäärä

en: Apply
fi: Käytä

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Date updated
fi: Päivityspäivämäärä

en: Master
fi: Isäntä
