sms_framework (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (25 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: more
fr: plus

en: Enable
fr: Activer

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Password
fr: Mot de passe

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Sort by
fr: Trier par

en: ‹ previous
fr: ‹ précédent

en: next ›
fr: suivant ›

en: Expired
fr: Expiré

en: Date created
fr: Date de création

en: Apply
fr: Appliquer

en: « first
fr: « premier

en: last »
fr: dernier »

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Date updated
fr: Date mise à jour

en: sms message
fr: message sms

en: Master
fr: Principal

en: Unique ID
fr: Identifiant (ID) unique
