sms_framework (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: more
hu: tovább

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Password
hu: Jelszó

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Page
hu: Oldal

en: Mobile
hu: Mobil

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Expired
hu: Lejárt

en: Date created
hu: Létrehozás időpontja

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: SMS Message
hu: SMS üzenet

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Date updated
hu: Módosítás dátuma

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Unique ID
hu: Egyedi azonosító
