sms_framework (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: more
ja: 続き

en: Enable
ja: 有効

en: Reset
ja: リセット

en: Password
ja: パスワード

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Created
ja: 作成

en: Page
ja: ページ

en: Mobile
ja: モバイル

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: ‹ previous
ja: ‹ 前へ

en: next ›
ja: 次へ ›

en: Expired
ja: 期限切れ

en: Date created
ja: 作成日時

en: Apply
ja: 適用

en: « first
ja: « 最初へ

en: last »
ja: 最後 »

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
