sms_framework (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: more
jv: pepaké

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Reset
jv: Baléknā

en: Password
jv: Sandhi

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Created
jv: Digawé

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Date created
jv: Tanggal digawé

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
