sms_framework (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: more
ka: მეტი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Password
ka: პაროლი

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
