sms_framework (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Enable
km: បើក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Page
km: ទំព័រ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »
