sms_framework (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: more
ku: زیاتر

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Page
ku: پەڕە

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »
