sms_framework (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: more
lv: vairāk

en: Enable
lv: Iespējot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Password
lv: Parole

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
