sms_framework (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Password
mn: Нууц үг

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
