sms_framework (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: more
mr: आणखी

en: Enable
mr: समर्थ

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Page
mr: पान

en: Mobile
mr: भ्रमणध्वनी

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
