sms_framework (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: more
my: ပို၍

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: - All -
my: - အားလုံး -
