sms_framework (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: more
nl: meer

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Page
nl: Pagina

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Expired
nl: Vervallen

en: Date created
nl: Aanmaakdatum

en: Apply
nl: Toepassen

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Date updated
nl: Wijzigingsdatum

en: Asc
nl: Oplopend

en: Unique ID
nl: Uniek ID
