sms_framework (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс
