sms_framework (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: more
pl: więcej

en: Enable
pl: Włącz

en: Reset
pl: Resetuj

en: Password
pl: Hasło

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Created
pl: Utworzono

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Expired
pl: Przedawnione

en: Date created
pl: Data utworzenia

en: Apply
pl: Zastosuj

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Date updated
pl: Data modyfikacji

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
