sms_framework (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »
