sms_framework (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: more
sl: več

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Password
sl: Geslo

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Page
sl: Stran

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »
