sms_framework (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: more
sq: tjetër

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Reset
sq: Rifillo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »
