sms_framework (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: more
ta: மேலும்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Name
ta: பெயர்

en: Page
ta: பக்கம்

en: ‹ previous
ta: < முன்

en: next ›
ta: அடுத்தது >

en: « first
ta: << தொடக்கம்

en: last »
ta: முடிவு >>
