sms_framework (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Mobile
th: มือถือ

en: Expired
th: หมดอายุ

en: Date created
th: วันที่สร้าง
