sms_framework (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Cancel
tr: İptal

en: more
tr: daha fazla

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Password
tr: Parola

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Expired
tr: Süresi dolmuş

en: Date created
tr: Oluşturulma tarihi

en: Apply
tr: Uygula

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
