sms_framework (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Cancel
uk: Скасувати

en: more
uk: ще

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Reset
uk: Скинути

en: Password
uk: Пароль

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Created
uk: Створено

en: Page
uk: Сторінка

en: Mobile
uk: Мобільний

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Expired
uk: Термін дії вичерпано

en: Date created
uk: Дата створення

en: Apply
uk: Застосувати

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Date updated
uk: Дата оновлення

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Unique ID
uk: Унікальний ідентифікатор
