sms_framework (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: more
af: meer

en: Enable
af: Aktiveer

en: Reset
af: Herstel

en: Password
af: Wagwoord

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
