sms_framework (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: more
az: daha çox

en: Enable
az: Qoşulub

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Password
az: Parol

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala
