sms_framework (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: more
cs: více

en: Enable
cs: Zapnout

en: Password
cs: Heslo

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Expired
cs: Ukončena platnost

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: Apply
cs: Použít

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
