sms_framework (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: more
et: veel

en: Enable
et: Luba

en: Reset
et: Tühista

en: Password
et: Parool

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Created
et: Loodud

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Apply
et: Rakenda

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Date updated
et: Uuendamise kuupäev

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
