sms_framework (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: more
gl: máis

en: Enable
gl: Activar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Created
gl: Creado

en: Page
gl: Páxina

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Date created
gl: Data de creación

en: Apply
gl: Aplicar

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Date updated
gl: Data de creación
