sms_framework (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: more
gu: વધુ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
