sms_framework (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: more
he: עוד

en: Enable
he: הפעלה

en: Reset
he: איתחול

en: Password
he: סיסמה

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Expired
he: פג תוקפם

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: Apply
he: החל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
