sms_framework (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: more
hr: više

en: Enable
hr: Omogući

en: Reset
hr: Poništi

en: Password
hr: Lozinka

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Date created
hr: Nadnevak stvaranja

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Asc
hr: Uzlazno
