sms_framework (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: more
hy: ավելի

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: « first
hy: « առաջինը
