sms_framework (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Cancel
is: Hætta við

en: more
is: meira

en: Enable
is: Virkja

en: Reset
is: Endursetja

en: Password
is: Lykilorð

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Page
is: Síða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Date created
is: Dags stofnað

en: Apply
is: Virkja

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
